KAMIÓNOVÁ
DOPRAVA

Medzinárodná doprava a zasielateľstvo je hlavnou činnosťou našej spoločnosti. Okrem Slovenska prepravujeme tovar klasickými a veľkoobjemovými návesmi hlavne do krajín strednej a západnej Európy, a to najmä destinácie: 

Nemecko Rakúsko, Francúzsko, Taliansko, Holandsko, Belgicko, Španielsko

a Škandinávia: Švédsko,Nórsko.

Naša spoločnosť obchoduje a spolupracuje s dlhodobými obchodnými partnermi, či to už v oblasti výroby, alebo logistiky. Využívame aj široký okruh slovenských a zahraničných nadnárodných špedícií.

Vďaka dlhoročným kontaktom a dobrej spolupráci s obchodnými partnermi vieme promtne riešiť prípadne problémy, ktoré môžu vzniknúť počas prepravy tovaru. купить плед киев

OSLAVUJEME
20. NARODENINY

Spoločnosť HOLTRANS s.r.o. oslávila v novembri 2015 svoje 20. narodeniny.

Pod rovnakou značkou a názvom fungujeme už vyše 20 rokov, čo je tiež zárukou našej odbornosti, spoľahlivosti a kvality. V roku 1995 sme začínali s 2 vozovými súpravami značky Liaz J a to iba do destinácii štátov bývalého Ruska, dnes máme na dvore 18 nových ťahačov Mercedes Benz Actros a 1 ťahač Scania s ktorými  brázdime cesty po celej Európe.

Naša vďaka patrí všetkým našim zodpovedným obchodným partnerom, s ktorými sme počas týchto rokov spolupracovali a ktorí nás posúvali ďalej, ale aj tým menej spoľahlivým, vďaka ktorým sme sa naučili riešiť rôzne problémy, či už finančné, colné, a ostatné, súvisace s nakladaním a vykladaním tovaru.

Veľká vďaka patrí aj všetkým zamestnancom – vodičom, ktorí za ten čas svojou zodpovednou prácou prispeli k rastu našej spoločnosti.

S NAMI
NA CESTÁCH
NOVÉ PRACOVNÉ
MIESTA

Momentálne nemáme v ponuke žiadne pracovné miesta.

   
  map

  S NAMI PO EURÓPE

  Vážení obchodní partneri, radi by sme Vám predstavili spoločnosť HOLTRANS s.r.o., špecializujúcu sa na služby v oblasti medzinárodnej a vnútroštátnej cestnej nákladnej dopravy, zasielateľstva a logistiky.

  História nášho podnikania v oblasti nákladnej dopravy začína už v novembri roku 1995. Dnes disponujeme 19 ks veľkotonážnych návesov s celkovou ložnou plochou 93m2 a 100m3 (8 návesy – mega, ostatné - klasika plachta + 4 x mulda).

  Našou hlavnou konkurenčnou výhodou sú bohaté dlhoročné skúsenosti nielen riadiacich pracovníkov, ale aj vodičov, získané vďaka realizovanému objemu dopravy do štátov strednej a východnej Európy a Škandinávie. 

  Hlavnou prepravnou destináciou je Rakúsko, Nemecko, Belgicko, Holandsko a Francúzsko . Ďalšími destináciami sú Švédsko, Nórsko. Používame vozidlá značky Mercedes Benz a návesy Schmitz a Kogel.